دریافت خدمات پرستاری بر بالین بیمار در منزل با یک تماس

موسسه شایان طب آماده است تا با اعزام پرسنل مجرب و آموزش دیده خود به منزل شما خدمات پرستاری و درمانی را به شما هموطنان عزیز ارائه نماید.

شناخت افراد متخصص و دارای صلاحیت در رابطه با ارائه خدمات به بیمار از نکاتی است که در مواقع بیماری به اهمیت آن پی می بریم . مرکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری شایان طب به عنوان مشاور ی مطمئن در ارائه خدمات پرستاری با کادر مجرب و دارای تحصیلات دانشگاهی در منزل می باشد .

دریافت ایده آل ترین نوع خدمات : یک نفر کادر درمانی به ازای یک بیمار

ویژگی های دریافت خدمات در منزل :

در پیشرفته ترین بیمارستانها و مراکز درمانی  به ازای هر ۳ تا ۵ بیمار یک پرستار به کار گرفته می شود ، در حالی که با استفاده از خدمات مرکزخدمات پرستاری شایان طب، یک پرستار به ازای یک نفر بیمار ارائه ی خدمت می نماید

حذف زمان انتظار جهت دریافت خدمات درمانی

جلو گیری از ابتلا به عفونتهای بیمارستانی:

عفونتهای بیمارستانی آن دسته ازعفونت ها میباشد که در اثر تماس با محیط بیمارستان و مراکز درمانی به بیمار منتقل شده و باعث افزایش طول مدت درمان و تحمیل هزینه های اضافه میگردد.

از این دسته میتوان به عفونت بعد از عمل جراحی، عفونت های ادراری ،هپاتیت B،هپاتیتCوایدز اشاره نمود.

جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه ، جهت انتقال بیمار به بیمارستان

– با دریافت خدمات در منزل توسط کادر درمانی ،نیازی به جا به جایی بیمار و صرف هزینه انتقال و همچنین ساعتها انتظار در بیمارستانها نمی باشد .

-لازم به ذکر است که با استفاده از خدمات پزشکی در منزل با توجه به افزایش خدمات درمانی هزینه های درمان به نصف هم کاهش پیدا میکند.

با حضور کادر درمانی در منزل اجباری به مشاهده بیماران بد حال ، مجروحین ناشی از حوادث و تصادفات و صحنه های ناخوشایند در اورژانس ها نخواهد بود.

-احساس آرامش و امنیت خاطر در کنار خانواده

-حفظ آرامش در بیمار با دریافت خدمات در منزل

-دریافت خدمات توسط کادر مجرب حق مسلم هر بیمار است که در رأس اهداف مرکز قرار دارد .

-مدیریت در انتخاب کیفیت برتر

. مشاوره با کارشناسان مرکز (تلفنی، حضوری)باعث کسب اطلاعات علمی در زمینه ی بیماری، مراقبت های قبل وبعداز اعمال جراحی، آمادگی های قبل از آزمایشات، سونوگرافی ها وانواع رادیو گرافی شده که به طور قابل ملاحظه ای اضطراب و نگرانی بیمار راکاهش میدهد.

خلاصه ای از فعالیت های مرکز در منزل اعزام:

پرستار ویژه

بهیار

کمک بهیار

گفتار درمان

فیزیوتراپ

ماساژور

کارشناس زخم