خدمات پرستاری در منزل

پرستاری در منزل شامل طیف گسترده ای از خدمات  و مراقبت های بهداشتی است که باعث راحتی بیمار می شود. خدمات پرستاری معمولا ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان است ، در عین حال به همان اندازه تاثیر بیشتری از مراقبت های پزشکی که در بیمارستان یا خانه سالمندان ارائه می شود دارد.

پرستاری در منزل ،مراقبت های بهداشتی یا حمایتی است که توسط یک پرستار حرفه ای در خانه بیمار ارائه می شود همچنین به عنوان مراقبت از خانواده ، مراقبت های اجتماعی یا مراقبت در خانه شناخته می شود.

هدف اصلی این خدمت ، درمان بیماری یا جراحت است تا بیمار بتواند بدون توجه به سن و معلولیت در خانه زندگی کند و به بیمار کمک می کند تا بهبود یابد .

پرستاری در منزل به بیماران احساس راحتی بیشتری می دهد و باعث می شود آنها اضطراب کمتری داشته باشند.

امروزه ، مردم درک بهتری در مورد پرستاری دارند و پرستاران با دلسوزی بیشتر نسبت به بیمار ، خدمات پرستاری را ارائه می دهند.

 شایان طب مجموعه فعالیتهای مختلفی را توسط پرستاران برای کمک به زندگی روزمره مانند مانند حمام کردن ، توالت و تغذیه برای بیماران ، معلولین یا سالمندان انجام می دهد

پرستاری در منزل

مرکز مراقبت پرستاری در منزل

پرستاران در خانه از بیماران در هر سن ، طبقه اقتصادی و سطح معلولیت مراقبت می کنند.

پرستاران علائم حیاتی را چک می کنند و دستورات پزشک را انجام می دهند ، خون می گیرند و وضعیت سلامتی بیمار را تحت نظر می گیرند.

پرستار بین بیمار، خانواده و پزشک ارتباط برقرار می کند.

برخی پرستاران روزانه به خانه های مختلفی برای معاینه بیمار و پرستاری در منزل می روند و ویزیت های کوتاهی را برای چندین بیمار ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای مدت معینی با یک بیمار بمانند.

پرستاری در منزل باعث می شود کیفیت مراقبت های درمانی و خدمات پرستاری از بیماران افزایش پیدا کند و همچنین باعث کاهش هزینه های خدمات بیمارستانی و هزینه‌های مراقبت می شود

بسیاری از سالمندان پرستاری در منزل را ترجیح می دهند و در خانه از خدمات درمانی و مراقبتی استفاده کنند و خدمات پرستاری می تواند به آنها کمک کند که در خانه های خود بمانند و آسایش بیشتری داشته باشند.

مدت زمان مشخصی برای مراقبت در منزل وجود ندارد و می تواند بر اساس نیازهای منحصر به فرد بیمار بسیار متفاوت باشد. برخی از خدمات مراقبت ممکن است چند هفته طول بکشد ، در حالی که برخی دیگر ممکن است مادام العمر باشند. اگر یک پزشک مراقبت در خانه را برای شما را تجویز کرده باشد ، تا زمانی که بهبودی شما حاصل شود ، وی بر خدمات نظارت خواهد کرد.  با این حال ، اگر تصمیم دارید که در منزل درمان را پیش بگیرید ، می توانید تعیین کنید که چند ساعت در هفته یا هر چند وقت یکبار به پرستار نیاز دارید. برخی از پرستاران ممکن است از شما بخواهند برای مدت زمان مشخصی قرارداد ببندید ، بنابراین مهم است که تماس با ما داشته باشید.

انواع خدمات پرستاری واکسیناسیون

در خانه واکسینه شوید و از بیماریهای عفونی در امان بمانید. ما واکسیناسیون را توسط پرستاران واجد شرایط انجام می دهیم.

تعدادی از خدماتی که هنگام پرستاری در منزل ارائه می شود :

مراقبت های بعد از جراحی:

مراقبت بعد از عمل مراقبتی است که شما بعد از یک عمل جراحی دریافت خواهید کرد. نوع مراقبت های بعد از عمل شما به نوع جراحی و همچنین سابقه سلامتی شما بستگی دارد. مراقبت های بعد از عمل بلافاصله پس از جراحی آغاز می شود .

مراقبت های بعد از جراحی بسیار مهم است و شامل همه چیز از مدیریت درد و تغذیه گرفته تا مدیریت تنفسی می شود.

مراقبت از کاتتر ادراری:

پرستاران ما به خوبی آموزش دیده اند و در خانه می توانند به روند مراقبت از کاتتر ادرار بیمار کمک کنند.

پانسمان زخم:

آیا می دانید فرایند بهبودی بسته به نوع زخم متفاوت است؟ پرستاران ما در اداره انواع مختلف زخمهای جراحی مراقبت های لازم را ارائه می دهند

بسیاری از افراد بعد از انجام جراحی و یا در دوران مریضی نیازمند نگهداری و مراقبت دارند، استفاده از نیروهای متخصص میتواند سرعت بهبود شرایط فیزیکی و همچنین برگشت به حالت طبیعی بدن را افزایش دهد، تیم پرستاری شایان طب بصورت تخصصی دوره های لازم را برای نگهداری از بیماران و همچنین سالمندان گذرانده اند و آماده خدمت رسانی به این عزیزان می باشند. ما تمامی مجوز ها و مدارک مورد نیاز برای انجام این خدمات را دارا می باشیم، پس با خیال راحت با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

خدمات پرستاری در منزل
خدمات پرستاری شایان طب