به سایت شرکت تجهیزات پزشکی شایان طب ارائه دهنده بهترین خدمات پرستاری در منزل خوش آمدید.جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

امروزه یکی از احتیاجات جوامع مدرن برای نگهداری کردن از بیماران، خدمات پرستاری در منزل می باشد. هر یک از افرادی که پرستاری کردن در منزل را بر عهده می گیرند باید به خوبی در مورد قوانین و روش های مراقبت از بیمار آشنایی داشته باشند. در این صورت قادر خواهند بود که  به بهترین نحو ممکن از بیمار مراقبت کرده تا سلامتی اش را به دست آورد. هر یک از نکات و مواردی که مربوط به نگهداری کردن از بیمار در منزل می باشد را در ادامه بیان خواهیم کردن تا شما اطلاعات بیشتری در مورد این خدمات داشته باشید.

خدمات پرستاری در منزل

پرستاری در منزل شامل طیف گسترده ای از خدمات  و مراقبت های بهداشتی است که باعث راحتی بیمار می شود. خدمات پرستاری معمولا ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان است ، در عین حال به همان اندازه تاثیر بیشتری از مراقبت های پزشکی که در بیمارستان یا خانه سالمندان ارائه می شود دارد.

پرستاری در منزل ،مراقبت های بهداشتی یا حمایتی است که توسط یک پرستار حرفه ای در خانه بیمار ارائه می شود همچنین به عنوان مراقبت از خانواده ، مراقبت های اجتماعی یا مراقبت در خانه شناخته می شود.

هدف اصلی این خدمت ، درمان بیماری یا جراحت است تا بیمار بتواند بدون توجه به سن و معلولیت در خانه زندگی کند و به بیمار کمک می کند تا بهبود یابد .

پرستاری در منزل به بیماران احساس راحتی بیشتری می دهد و باعث می شود آنها اضطراب کمتری داشته باشند.

امروزه ، مردم درک بهتری در مورد پرستاری دارند و پرستاران با دلسوزی بیشتر نسبت به بیمار ، خدمات پرستاری را ارائه می دهند.

 شایان طب مجموعه فعالیتهای مختلفی را توسط پرستاران برای کمک به زندگی روزمره مانند مانند حمام کردن ، توالت و تغذیه برای بیماران ، معلولین یا سالمندان انجام می دهد

لیست خدمات پرستاری در منزل

برخی از مهمترین خدمات پرستاری در منزل عبارت است از :

 •  ارزیابی کردن اولیه وضعیت بیمار و تعیین نمودن یک برنامه مراقبت ویژه از بیمار
 •  نظارت بر روی مصرف دارو و تسکین بخشیدن روی دردهای بیمار
 •  شستشو دادن و پانسمان کردن زخم های بیمار
 •  ثبت کردن علائم حیاتی بیمار
 •  به روز رسانی هر یک از انواع مراقبت های  بیمار بر اساس وضعیت بیماری که دارد
 •  آموزش دادن نحوه صحیح مراقبت کردن از بیمار به خانواده او
 •  ارائه دادن پیشنهاداتی جهت بهبود امنیت بیمار در منزل
 •    کنترل کردن علائمی که می‌تواند منجر به بد حالیه بیمار  و مراجعه کردن او به بیمارستان شود
 • نظارت کردن بر انجام دادن کمک های اولیه در منزل
 •  ارتباط پرستار بیمار با پزشک برای اطلاعات بیشتر جهت مراقبت  از بیمار
 • تشویق کردن بیمار به همکاری و حمایت از او
لیست خدمات پرستاری در منزل
پرستاری در منزل

مرکز مراقبت پرستاری در منزل

پرستاران در خانه از بیماران در هر سن ، طبقه اقتصادی و سطح معلولیت مراقبت می کنند.

پرستاران علائم حیاتی را چک می کنند و دستورات پزشک را انجام می دهند ، خون می گیرند و وضعیت سلامتی بیمار را تحت نظر می گیرند.

پرستار بین بیمار، خانواده و پزشک ارتباط برقرار می کند.

برخی پرستاران روزانه به خانه های مختلفی برای معاینه بیمار و پرستاری در منزل می روند و ویزیت های کوتاهی را برای چندین بیمار ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است برای مدت معینی با یک بیمار بمانند.

پرستاری در منزل باعث می شود کیفیت مراقبت های درمانی و خدمات پرستاری از بیماران افزایش پیدا کند و همچنین باعث کاهش هزینه های خدمات بیمارستانی و هزینه‌های مراقبت می شود

بسیاری از سالمندان پرستاری در منزل را ترجیح می دهند و در خانه از خدمات درمانی و مراقبتی استفاده کنند و خدمات پرستاری می تواند به آنها کمک کند که در خانه های خود بمانند و آسایش بیشتری داشته باشند.

مدت زمان مشخصی برای مراقبت در منزل وجود ندارد و می تواند بر اساس نیازهای منحصر به فرد بیمار بسیار متفاوت باشد. برخی از خدمات مراقبت ممکن است چند هفته طول بکشد ، در حالی که برخی دیگر ممکن است مادام العمر باشند. اگر یک پزشک مراقبت در خانه را برای شما را تجویز کرده باشد ، تا زمانی که بهبودی شما حاصل شود ، وی بر خدمات نظارت خواهد کرد.  با این حال ، اگر تصمیم دارید که در منزل درمان را پیش بگیرید ، می توانید تعیین کنید که چند ساعت در هفته یا هر چند وقت یکبار به پرستار نیاز دارید. برخی از پرستاران ممکن است از شما بخواهند برای مدت زمان مشخصی قرارداد ببندید ، بنابراین مهم است که تماس با ما داشته باشید.

خواندن مطالب درمورد پاسمان زخم بستر:

انواع خدمات پرستاری واکسیناسیون

در خانه واکسینه شوید و از بیماریهای عفونی در امان بمانید. ما واکسیناسیون را توسط پرستاران واجد شرایط انجام می دهیم.

تعدادی از خدماتی که هنگام پرستاری در منزل ارائه می شود :

مراقبت های بعد از جراحی:

مراقبت بعد از عمل مراقبتی است که شما بعد از یک عمل جراحی دریافت خواهید کرد. نوع مراقبت های بعد از عمل شما به نوع جراحی و همچنین سابقه سلامتی شما بستگی دارد. مراقبت های بعد از عمل بلافاصله پس از جراحی آغاز می شود .

مراقبت های بعد از جراحی بسیار مهم است و شامل همه چیز از مدیریت درد و تغذیه گرفته تا مدیریت تنفسی می شود.

مراقبت از کاتتر ادراری:

پرستاران ما به خوبی آموزش دیده اند و در خانه می توانند به روند مراقبت از کاتتر ادرار بیمار کمک کنند.

پانسمان زخم:

آیا می دانید فرایند بهبودی بسته به نوع زخم متفاوت است؟ پرستاران ما در اداره انواع مختلف زخمهای جراحی مراقبت های لازم را ارائه می دهند

بسیاری از افراد بعد از انجام جراحی و یا در دوران مریضی نیازمند نگهداری و مراقبت دارند، استفاده از نیروهای متخصص میتواند سرعت بهبود شرایط فیزیکی و همچنین برگشت به حالت طبیعی بدن را افزایش دهد، تیم پرستاری شایان طب بصورت تخصصی دوره های لازم را برای نگهداری از بیماران و همچنین سالمندان گذرانده اند و آماده خدمت رسانی به این عزیزان می باشند. ما تمامی مجوز ها و مدارک مورد نیاز برای انجام این خدمات را دارا می باشیم، پس با خیال راحت با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا تیم پشتیبانی شما را راهنمایی کنند.

خدمات پرستاری در منزل

تعرفه خدمات پرستاری در منزل

تعرفه ای که برای پرستاری کردن از بیمار در منزل وجود دارد مشخص شده می باشد. هزینه ای که شما باید برای پرستاری در منزل به پرستار پرداخت کنید به چند عامل مهم بستگی دارد که این عوامل عبارت است از :

مقطع زمانی مراقبت از سالمند :

یکی از مهمترین عواملی که تاثیر زیادی روی هزینه پرستار در منزل دارد مقطع زمانی مراقبت از بیمار می باشد.

بیماران ممکن است به مدت چندین سال به همراه نیاز داشته باشند. در سال های مختلف با توجه به وضعیت جسمانی بیمار مقطع زمانی مراقبت از او می تواند متغیر گردد.

پرستاری که به صورت ۲۴ ساعته از بیمار مراقبت می کند بدون شک هزینه بیشتری را نسبت به پرستاری که تنها ۸ ساعت در روز از بیمار مراقبت می نماید دریافت خواهد کرد.  هزینه و قیمت پرستار بیمار به صورت شبانه روزی یا تمام وقت در سه شیفت مراقبت تعیین می گردد. در مقطع زمانی نگهداری از بیمار،  پرستار حق رفت و آمد ندارد.

خدمات مورد نیاز و درخواستی از پرستار :

خدماتی که پرستار به بیمار جهت پرستاری و مراقبت ارائه می دهد به دو دسته تقسیم می ‌شود. دسته اول فعالیت های روزانه بیمار است دسته دوم در مورد کارهای مراقبتی از بیمار می باشد.

در صورتی که شما بخواهید فعالیت‌های روزانه و شخصی بیمار خود را به پرستار بسپارید بدون شک باید هزینه بیشتری را هم به پرستار پرداخت نمایید. اما اگر تنها دسته دوم فعالیت‌ های پرستار را بخواهید دریافت نمایید تنها  هزینه کارهای مراقبتی از بیمار را به پرستار ارائه خواهید داد.

 

نوع سرویس دهی پرستار :

سرویس های مورد نیاز بیماران به دو دسته تقسیم می شود. یکی این است که برای انجام امور منزل پرستار ها اقدامات لازم را انجام دهند و یکی دیگر از این سرویس ها مراقبت شخصی از بیمار می باشد.

در صورتی که شما دو نوع سرویس را هم از پرستار دریافت کنید باید هزینه بیشتری را به او ارائه دهید.

 تاثیر محل زندگی بیمار روی قیمت پرستار در منزل :

محل زندگی بیمار تحت عنوان جغرافیا یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار روی قیمت پرستاری در منزل می باشد. موقعیت جغرافیایی اهمیت بسیار زیادی دارد. این مسئله مهم است که شما کجا زندگی می کنید و دسترسی به محل زندگیتان با استفاده از وسیله نقلیه چگونه می باشد.

پرستار برای دسترسی پیدا کردن به محل کارش باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت کند که این مسئله روی هزینه پرستار در منزل تاثیر زیادی می گذارد.

بهترین خدمات پرستاری در منزل


شما زمانی که شما می خواهید پرستاری را برای پرستاری کردن در منزل از بیمار خود استخدام کنید باید به خوبی در مورد خدمات پرستاری اطلاعات بیشتری داشته باشید. برخی از بهترین خدماتی که شرکت پرستاری در منزل به شما ارائه می دهد عبارت است از :

1. شما می توانید پرستاران را به صورت 24 ساعته برای مراقبت کردن از بیمار خود استخدام کنید.

2. پرستاران به خوبی در مورد روش های مراقبت کردن زا بیمار اطلاعات لازم را دارند.

3. پرستاران شرکت برای پرستاری از بیمارانی که کودک هستند آموزش های لازم را دریافت کرده اند.

4. مراقبت کردن از سالمندانی که توانایی حرکتی ندارند یکی از بهترین خدمات پرستاری کردن در منزل می باشد.

5. بیمارانی که بیماری های دشواری دارند نیاز به مراقبت های خاصی خواهند داشت که پرستاران به خوبی با این مراقبت ها آشنا می باشند.

بهترین خدمات پرستاری در منزل

قوانین پرستاری در منزل

قوانین که مربوط به پرستاری کردن از بیمار در منزل می باشد مشخص شده است که شما باید با آنها آشنایی داشته باشید. برخی از این قوانین که اهمیت بسیار زیادی دارد عبارت است از :

 • مراقبت قابل اطمینان یکی از مهمترین قوانین پرستاری کردن در منزل می باشد. پرستار باید در کار خود حرفه ای باشد تا شرکت و خانواده بیمار به او اعتماد داشته باشند.
 •  توانایی و تجربه کاری بالای پرستار یکی از مهمترین قوانین شرکت برای استخدام پرستار در منزل می باشد.
 • – آرامش بخشیدن به بیمار برای درمان هرچه سریعتر اهمیت بسیار زیادی دارد.
 •  ارائه دادن داروهای بیمار در زمان مشخص شده به بیمار
 • مراقبت کردن از هر بیمار بر اساس بیماری که دارد
 •  دریافت هزینه از بیمار بر اساس تعرفه ای که مربوط به استخدام پرستار در منزل می باشد.

مرکز مراقبت پرستاری در منزل

شما می توانید برای انتخاب هر یک از خدماتی که مربوط به پرستاری در منزل(Home health nursing) می باشد با کارشناسان شرکت تماس گرفته تا بر اساس نیاز بیمارتان بهترین پرستار را به شما معرفی کنند. هر یک از پرستارانی که وظیفه پرستاری کردن از بیمار را در منز بر عهده دارند به خوبی با کار خود آشنا می باشند.

جهت مشاهده ویدئو زیر فیلتر شکن را روشن نمایید.

مراقبت های بهداشتی یا حمایتی است که توسط یک پرستار حرفه ای در خانه بیمار ارائه می شود

 • مراقبت های بعد از جراحی
 • مراقبت از کاتتر ادراری
 • پانسمان زخم
 • مقطع زمانی مراقبت از سالمند
 • خدمات مورد نیاز و درخواستی از پرستار
 • نوع سرویس دهی پرستار
  محل زندگی بیمار

مرکز مراقبت پرستاری در منزل شایان طب بصورت 24 ساعته در تمامی ایام هفته آماده  ارائه مشاوره در زمینه خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل می باشد.شماره تماس : 02163448

خدمات پرستاری شایان طب