فروش تجهیزات پزشکی

به سایت شرکت تجهیزات پزشکی شایان طب ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه اجاره تجهیزات پزشکی خوش آمدید.جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بسیاری از افرادی که در خانه خود از بیماران نگهداری می کنند با اجاره تجهیزات پزشکی که بیمار به آنها نیاز دارد قادر هستند از بیمارشان به بهترین نحو ممکن نگهداری نمایند. در واقع برخی از تجهیزات پزشکی را تنها بیمارستان ها دارند و بیمار برای اینکه تحت مراقبت‌های خاص باشد به آن تجهیزات نیاز پیدا می کند. بدون شک شما نمی توانید بیمار خود را مدت زمان زیادی در بیمارستان نگه دارید به همین دلیل باید با خرید تجهیزات پزشکی که بیمار نیاز دارد می توانید از او در خانه نگهداری نمایید. برخی از تجهیزات پزشکی هزینه خریداری بالایی دارند و به همین دلیل است که شما می توانید آنها را اجاره کرده و با قیمت کمتری تهیه نمایید.

اجاره تجهیزات پزشکی شبانه روزی

 

در صورتی که شما نیاز به یکی از تجهیزات پزشکی دارید تا از بیمار خود نگهداری کنید می توانید از شرکت ‌هایی که دستگاه های پزشکی را به صورت شبانه ‌روزی اجاره می دهند آنها را اجاره نمایید.

کرایه هر یک از دستگاه های پزشکی به صورت شبانه‌ روزی بر اساس قوانین استانداردهای مشخص شده شرکت می باشد. در واقع باید بدانید که هر یک از ابزار  پزشکی دارای ویژگی ها و مشخصات متنوعی است که قیمت اجاره کردن آنها با یکدیگر فرق می کند.

بنابراین اگر می خواهید هر یک از انواع دستگاه پزشکی را به صورت شبانه‌ روزی اجاره کنید باید به خوبی ابتدا قیمت آنها را مورد بررسی قرار دهید و سپس آنها را اجاره نمایید.

زمانی که اجاره کردن دستگاه ‌های پزشکی را به صورت شبانه‌ روزی انجام می دهید باید مدت زمانی که به آن دستگاه نیاز دارید را به شرکت اعلام نمایید تا شرکت قیمت اجاره را برای شما به درستی تخمین بزند.

نمونه قرارداد اجاره تجهیزات پزشکی

 

شما برای اجاره تجهیزات پزشکی نیاز است که نمونه قرارداد هر یک از شرکت هایی که ابزار پزشکی را اجاره می دهند مشاهده کنید. یک شرط ضروری برای قرارداد اجاره نامه و وضعیت کرایه این است که به خوبی تجهیزات پزشکی را بشناسید. توجه کردن به تجهیزات اجاره ‌ای و  شرایط انتقال دادن آن تجهیزات اهمیت بسیار زیادی دارد.

برخی از مهمترین مواردی که در قرارداد ذکر می شود و شما باید زمان کرایه کردن هر یک از تجهیزات پزشکی این موارد را بررسی کنید عبارت است از :

1. پرداخت کردن همزمان و یا پرداخت نمودن دوره‌ای اجاره تجهیزات پزشکی یکی از مهم ترین نکاتی است که در قرارداد ذکر می شود.

2. نکته دیگری که در قرارداد اجاره کردن ابزار پزشکی بیان می شود این است که شما چه مدت می خواهید آن تجهیزات را اجاره کنید و استفاده نمایید.

3. نوع وسیله اجاره شده و همچنین برند و مشخصات کلی آن را در اجاره نامه ذکر می نمایند تا شما زمان تحویل همان دستگاه اجاره شده را به شرکت تحویل دهید.

4. در صورتی که دستگاه اجاره شده دچار ایراد و اشکالی باشد در قرارداد باید آن را ذکر نمایند تا شما اطلاعات کافی در مورد ایراد و اشکال آن دستگاه داشته باشید.

5. زمان تحویل دستگاه باید در قرارداد اجاره تجهیزات به درستی بیان شود. شما اگر زمان تحویل دستگاه را به درستی به شرکت اعلام نکنید ممکن است که از شما جریمه دریافت شود.

کرایه تجهیزات پزشکی

مجوز اجاره تجهیزات پزشکی

 

حساسیت برخی از تجهیزات پزشکی بسیار زیاد است که شما زمان کرایه کردن آنها باید مجوز اجاره را دریافت کنید. شرکت های بسیار زیادی هستند که دستگاه های پزشکی متنوعی را به شما اجاره می ‌دهند. اگر شما می خواهید بهترین دستگاه ها را برای مراقبت کردن از بیمار خود اجاره کنید باید به مجوز شرکت دقت داشته باشید.

برخی از شرکت ‌ها هستند که مجوز اجاره کردن وسایل پزشکی را دریافت نکرده‌ اند و اقدامات آنها به صورت غیرقانونی انجام می ‌شود. در صورتی که شما از این شرکت ها هر یک از انواع ابزار پزشکی را اجاره کنید ممکن است که تجهیزات کارآیی لازم را نداشته باشند و همچنین قیمت بسیار بالایی از شما دریافت شود. بنابراین شما زمان اجاره کردن هر یک از انواع وسایل پزشکی باید به مجوز اجاره شرکت توجه داشته باشید.

خواندن مطالب درمورد اجاره ونتیلاتور:

اجاره تجهیزات آی سی یو

 

اگر بیمار شما نیاز به مراقبت های ویژه دارد و شما می خواهید در خانه از بیمار مراقبت کنید باید تجهیزات آی سی سو را برای بیمار خود اجاره کرده و در خانه جهت مراقبت از بیمار استفاده نمایید. دقت داشته باشید که اجاره کردن تجهیزات آی سی یو نسبت به دیگر تجهیزات پزشکی بیشتر است. در واقع شما باید مبلغ بیشتری را برای اجاره کردن این تجهیزات به شرکت پرداخت نمایید. اجاره تجهیزات آی سی یو به صورت روزانه، هفتگی و یا ماهانه می باشد.

شما بر اساس نیاز بیمار خود می توانید یکی از انواع تجهیزات پزشکی را اجاره کرده و برای مراقبت از بیمار خود آن را مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که زمان اجاره کردن این تجهیزات باید سالم بودن آنها را به خوبی بررسی کنید.

اجاره تجهیزات آزمایشگاهی

 

برخی از آزمایشگاه ها که نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی خاصی دارند و تنها این تجهیزات را برای مدت زمان مشخص شده این نیاز خواهند داشت می توانند آنها را اجاره کنند. در واقع شما باید بدانید که خرید تجهیزات آزمایشگاهی با قیمت بالایی همراه خواهد بود.

به همین دلیل آن دسته از افرادی که به تجهیزات آزمایشگاهی نیاز دارند ترجیح می‌ دهند که این تجهیزات را کرایه کرده تا هزینه کمتری برای آنها پرداخت نمایند.

شما زمانی که اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می نمایید باید به خوبی در مورد قیمت  اجاره آنها اطلاعات بیشتری داشته باشید. همچنین نیاز است که به خوبی ویژگی ها و سالم بودن تجهیزات را بررسی نموده تا یکی از بهترین و مناسب ترین نمونه تجهیزات را اجاره کنید.

نکات مهم برای کرایه لوازم پزشکی

 

برای اجاره کردن هر یک از انواع تجهیزات پزشکی(Medical Equipment Rental) شما باید به خوبی نوع آن تجهیزات و قیمتی که نیاز است برای اجاره کردن آنها پرداخت کنید را مورد بررسی قرار دهید. امروزه شرکت های بسیار زیادی هستند که تجهیزات پزشکی متنوعی را اجاره می دهند.

اما شما باید بر اساس نمونه قراردادی که شرکت تحویلتان می ‌دهد دستگاه های مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و کارایی اجاره کنید و برای بهبودی بیمار خود مورد استفاده قرار دهید.

کرایه هر یک از تجهیزات پزشکی به صورت شبانه‌ روزی بر اساس قوانین استانداردهای مشخص شده شرکت می باشد.

اگر شما می خواهید بهترین دستگاه ها را برای مراقبت کردن از بیمار خود اجاره کنید باید به مجوز شرکت دقت داشته باشید.

برخی از آزمایشگاه ها که نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی خاصی دارند و تنها این تجهیزات را برای مدت زمان مشخص شده این نیاز خواهند داشت می توانند آنها را اجاره کنند. 

برای کرایه تجهیزات پزشکی می توانید با کارشناسان فروش تجهیزات پزشکی شایان طب بصورت شبانه روزی در تمامی ایام هفته تماس برقرار نمایید. تلفن: 02163448

دسته بندی : مقالات

2 thoughts on “اجاره تجهیزات پزشکی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *