اجاره دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز نوعی دستگاه پزشکی است که برای رساندن اکسیژن به افراد دارای اختلالات مرتبط با تنفس مورد استفاده قرار می گیرد.
افرادی که غلظت اکسیژن در خون آنها از حد معمول پایین تر است اغلب به یک دستگاه اکسیژن ساز یا اجاره اکسیژن ساز نیاز دارند تا آن اکسیژن را جایگزین کنند. جهت اندازه گیری میزان اکسیژن خون شما میتوانید از دستگاه پالس اکسیمتر استفاده نمایید.

ما در شایان طب برای آن دسته از عزیزانی که دستگاه اکسیژن را بصورت موقت میخواهند استفاده نمایند، حالت اجاره اکسیژن ساز قرار داده ایم تا بتوانند بدون نیاز به هزینه ی اضافی دستگاه را بصورت موقت استفاده نمایند و بعد از تمام شدن کار با دستگاه و اجاره اکسیژن ساز مجدد آن را به شایان طب برگردانند.

این روز ها با گسترش ویروس کرونا و با توجه به این مورد که این ویروس بطور مستقیم برروی دستگاه تنفسی اثر میگذارد بیماران کرونایی نسبت به سایر افراد نیاز بیشتری به استفاده و اجاره اکسیژن ساز  پیدا میکنند.

همچنین با توجه به اینکه مدت زمان ماندگاری این ویروس در بدن افراد بطور متوسط بین ۲ تا ۴ هفته می باشد، صرف هزینه ی زیاد برای خرید اکسیژن ساز خیلی اقتصادی نیست، بهمین دلیل ما به شما اجاره اکسیژن ساز را در مدل های مختلف پیشنهاد مینماییم که از نظر اقتصادی برای شما بصرفه تر باشد.

32059
اجاره اکسیژن ساز

جهت بیمارانی که درمنزل نیاز به اجاره اکسیژن ساز دارند با توجه به میزان مصرف و شرایط بیمار سه نوع وسیله پیشنهاد میگردد:

۱-کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری با وزن تقریبی ۲۰کیلوگرم ومدت شارژ محدود :

ترجیحا”جهت استفاده محدود وموقتی بیمار و همچنین در مواقعی که دسترسی به برق امکان پذیر نباشد. این دسته از دستگاه های اکسیژن ساز از نظر وزنی نسبت به سایر مدل های این محصول سنگین تر هستند و ممکن است از نظر حمل نسبت به بقیه دستگاه ها نیاز به فضای بیشتری داشته باشند.

۲-کپسول اکسیژن پرتابل (قابل حمل) باوزن تقریبی ۵ کیلوگرم ومدت شارژ محدود:

ترجیحا”حهت استفاده لحظه ای برای بیمارانی که مشکل تنگی تنفس دارند استفاده می گردد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و گسترده شدن این ویروس، استفاده از کپسول های اکسیژن قابل حمل نسبت به سایر مدل های این محصول بیشتر شده است. در صورتی که نیاز به اجاره کپسول اکسیژن پرتابل دارید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا بخش پشتیبانی سایت شما را راهنمایی نمایند.

۳-اجاره اکسیژن ساز پرتابل (قابل حمل) چرخدار که ویژگیهای زیر را دارد:

اطمینان از خلوص اکسیژن در دستگاه اکسیژن ساز تولید اکسیژن بهداشتی و بدون بو به روش فیلترینگ ضد باکتری در دستگاه اکسیژن ساز تولید اکسیژن به صورت مداوم مدل چرخدار دستگاه اکسیژن ساز از نظر حمل و نقل بسیار راحت تر از مدل بدون چرخ است، البته دستگاه اکسیژن ساز پرتابل بدون چرخ وزنی در حدود ۵ کیلوگرم دارد که خیلی زیاد نیست اما در صورتی که بیمار برروی ویلچر میباشد و نیاز است که دستگاه اکسیژن همراه بیمار جابجا شود، شما میتوانید از اجاره اکسیژن ساز پرتابل چرخدار استفاده نمایید.

چند ویژگی دستگاه اکسیژن ساز

در زیر چند نمونه از ویژگی هایی که در اجاره دستگاه های اکسیژن ساز شایان طب وجود دارد را برای شما بررسی و معرفی خواهیم نمود:

تولید اکسیژن مرطوب و خشک

جلوگیری از بروز احتمالی خطر انفجار در کپسول

راحتی بیمار واطمینان خاطر همراه بیمار از وجود همیشگی اکسیژن وعدم قطع آن بدلیل تمام شدن زمان شارژ

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

روش استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

پزشکان اجاره اکسیژن ساز را در شرایط مختلف پزشکی و هنگامی که میزان اکسیژن خون کم است به بیماران خود توصیه می کنند. شرکت شایان طب به بیماران نشان می دهد که چگونه می توانند پس از اجاره اکسیژن ساز از این دستگاه هنگام مسافرت و در خانه خود استفاده کنند. بعد از اجاره دستگاه تیم پشتیبانی شایان طب زمانی که دستگاه را برای تحویل به شما در منزل و یا هر محلی که شما تعیین کرده اید می آورند به شما آموزش های استفاده از دستگاه را توضیح خواهند داد تا شما بتوانید از این محصولات استفاده نمایید. البته در داخل جعبه های این محصولات برای شما فایل راهنمایی نیز قرار داده شده است که شما میتوانید از آن فایل نیز استفاده نمایید

اجاره انواع اکسیژن ساز

سوالات متداول

بستگی به شرایط بیمار دارد و پزشک با توجه حجم و مدت زمانی که بیمار به اکسیژن نیاز دارد راهنمایی های لازم را می کند

هفته ای یکبار فیلتر را تمیز و هر شش ماه یکبار تعویض کنید.