اجاره اکسیژن ساز

به سایت شرکت تجهیزات پزشکی شایان طب ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه اجاره اکسیژن ساز خوش آمدید.جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

تعدادی از بیماران پس از مرخص شدن از بیمارستان همچنان به مراقبت و پرستار در منزل و همچنین به برخی از دستگاه ها و تجهیزات پزشکی نیازمند هستند.

به یکی از مهمترین تجهیزات پزشکی که بسیاری از افراد به آن نیاز دارند دستگاه اکسیژن ساز می باشد. اگر شما می خواهید در خانه از بیمار خود نگهداری کنید و دستگاه اکسیژن ساز را خریداری نمایید باید بدانید که هزینه خریداری آن تا حدودی بالا است. اجاره اکسیژن ساز برای مراقبت کردن از بیمار خود در خانه انتخاب مناسبی است.

در واقع شما با هزینه کمتری می توانید در مدت زمان مشخص شده ‌ای دستگاه اکسیژن ساز را کرایه کنید و برای بهبودی حال بیمار خود از آن استفاده نمایید. توجه کردن به این نکته اهمیت بسیار زیادی دارد که استفاده از دستگاه اکسیژن ساز ساده می باشد و به تخصص ویژه ای نیاز ندارد. به همین دلیل شما نیازی نیست از پرستار و یا پزشک جهت استفاده از این دستگاه کمک بگیرید.

اجاره اکسیژن ساز خانگی

 

دستگاه های اکسیژن ساز در برخی از تجهیزات پزشکی مدرن به شمار می ‌روند که برای سطح اکسیژن خون افراد مورد استفاده قرار خواهند گرفت. کمبود اکسیژن در بدن افراد با این دستگاه جبران می ‌شود. اکسیژن ساز ها با استفاده از یک منبع تغذیه الکتریکی و یا به وسیله باتری کار می کنند.

روال کلی کار آنها به این شکل می باشد. اگر شما نیاز به این دستگاه دارید یا باید آن را خریداری کنید و یا اینکه اقدام به اجاره کردن آن نمایید.کرایه دستگاه اکسیژن را شرکت های بسیار زیادی بر عهده دارند اما شما برای اینکه این دستگاه را اجاره کنید باید به برخی از نکات قدرت داشته باشید.

برخی از مهم ترین نکات در زمان کرایه اکسیژن ساز عبارت است از :

1. شما باید به خوبی بدانید که دستگاه های اکسیژن ساز مدل ها و طرح های متنوعی دارند. هر یک از مدل‌ های آنها دارای کاربرد و ویژگی های مشخص شده ای می باشند. بنابراین شما باید دقت داشته باشید که دستگاه مرتبط با نیاز خود را اجاره کنید.

2. سالم بودن دستگاه و زمانی که آن را می خواهید اجاره نمایید یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. برخی از دستگاه‌ ها امکان دارد که کارآیی و ساختار خود را از دست داده باشند که شما به هیچ عنوان نباید آنها را اجاره نمایید.

3. زمانی که اجاره دستگاه را می خواهید انجام دهید باید به خوبی مدت زمانی را که نیاز است از دستگاه استفاده کنید را به کارشناسان اعلام نمایید. هر تعداد روزهایی که می خواهید دستگاه اکسیژن ساز را اجاره نمایید باید اعلام کنید تا قیمت را به شما بگویند.

4. تعداد روزهایی که دستگاه اکسیژن ساز را اجاره کرده اید روی قیمت‌ کلی اجاره تاثیر بسیار زیادی دارد. در صورتی که تعداد روزهای کرایه دستگاه بالاتر برود شما باید هزینه بیشتری را برای اجاره کردن دستگاه پرداخت کنید.

کرایه اکسیژن ساز

اجاره اکسیژن ساز پرتابل

 

بسیاری از بیماران هستند که برای نفس کشیدن به اکسیژن نیاز دارند و باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند. اگر شما از جمله بیمارانی هستید که به دستگاه اکسیژن ساز نیاز دارید و مایل می باشید به مسافرت بروید بهترین انتخاب تان دستگاه اکسیژن ساز پرتابل است. هر یک از انواع دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل را که قابلیت حمل دارند می‌توانید به صورت اجاره ای کرایه کنید و با خودتان به مسافرت ببرید.

مزیت های دستگاه اکسیژن ساز پرتابل بسیار زیاد است و به همین دلیل بیماران به راحتی می ‌توانند از این دستگاه ‌ها در هوای معمولی و یا هوای محیط استفاده کنند. توجه داشته باشید که به دلیل بالا بودن قیمت دستگاه اکسیژن ساز پرتابل شما بهتر است که برای مدت زمان مشخصی این دستگاه را اجاره کنید. اگر از جمله بیمارانی می باشید که بیشتر در خانه هستید و برای مسافرت رفتن تنها چند روزی را باید از خانه بیرون بمانید بهتر است که دستگاه اکسیژن ساز پرتابل را اجاره نموده و از خرید آن منصرف شوید.

اجاره اکسیژن ساز شبانه روزی

 

بسیاری از افرادی که می ‌خواهند اجاره اکسیژن ساز را از شرکت های معتبری انجام دهند به شبانه روزی بودن آن شرکت دقت می نمایند.

در واقع باید بدانیم که بیماری افراد زمان خاصی نمی ‌شناسد و هر فردی اگر با کمبود اکسیژن مواجه شود باید در کمترین بازه زمانی به اکسیژن لازم جهت نفس کشیدن دسترسی داشته باشد.

دستگاه های اکسیژن ساز یکی از بهترین تجهیزات پزشکی می باشد که برای ارائه اکسیژن به بیماران باید مورد استفاده قرار بگیر.  در صورتی که بیمار شما بد حال است می‌توانید با کرایه اکسیژن ساز از شرکت های شبانه روزی روند حال بهبودی بیمار خود را را افزایش دهید.

کرایه کردن دستگاه های اکسیژن ساز به صورت شبانه‌ روزی مزیت های بسیار زیادی به همراه دارد که شما می توانید با استفاده از این مزیت ها دستگاه های متنوع اکسیژن ساز را  اجاره کنید.

اجاره اکسیژن ساز شبانه روزی

اجاره روزانه اکسیژن ساز 

برخی از بیمارانی که به تازگی از بیمارستان مرخص می‌ شوند و با کمبود اکسیژن مواجه هستند می توانند با کرایه کردن دستگاه اکسیژن روزانه و تخت بیمارستانی روند بهبودی خود را مانند بیمارستان ادامه دهند.

شما با اجاره کردن کپسول اکسیژن بصورت روزانه می توانید بعد از بیمارستان به صورت یک الی دو روزه از این دستگاه استفاده کنید تا خیالتان راحت شود که حالتان رو به بهبودی است.

بسیاری از افرادی که مشکل تنفسی دارند برای اینکه خیالشان بعد از مرخص شدن از بیمارستان راحت باشد بهتر است که دستگاه اکسیژن ساز را به صورت روزانه اجاره کنند و بعد از اینکه مطمئن شدند دیگر به دستگاه نیاز ندارند آن را تحویل شرکت دهند

خواندن مطالب درمورد اجاره ونتیلاتور:

کرایه دستگاه اکسیژن ساز از تجهیزات پزشکی

 تجهیزات پزشکی انواع متنوعی دارد که برخی از آنها هزینه خریداری شان بالا است. بر همین اساس اگر شما قادر به خریداری برخی از تجهیزات پزشکی نیستید بهتر است که آنها را اجاره کنید. شرکت شایان طب با هزینه های منصفانه در زمینه اجاره و فروش انواع تجهیزات پزشکی فعالیت می کند.

کرایه دستگاه اکسیژن ساز (oxygenator rental)برای آن دسته از افرادی که مشکل تنفسی دارند و نمی ‌توانند به دلایل متنوع دستگاه را خریداری کنند گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. در واقع شما اگر شرایط اجاره کردن دستگاه را به صورت روزانه و یا شبانه روزی داشته باشید دیگر نیازی به خرید دستگاه اکسیژن ساز ندارید. البته که اگر بیمار شما به طور دائم به دستگاه اکسیژن ساز نیاز دارد باید دستگاه را برای بیمار خریداری کنید.

دستگاه های اکسیژن ساز در برخی از تجهیزات پزشکی مدرن به شمار می ‌روند که برای سطح اکسیژن خون افراد مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

هر یک از انواع دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل را که قابلیت حمل دارند می‌توانید به صورت اجاره ای کرایه کنید و با خودتان به مسافرت ببرید.

بسیاری از افرادی که مشکل تنفسی دارند برای اینکه خیالشان بعد از مرخص شدن از بیمارستان راحت باشد بهتر است که دستگاه اکسیژن ساز را به صورت روزانه اجاره کنند و بعد از اینکه مطمئن شدند دیگر به دستگاه نیاز ندارند آن را تحویل شرکت دهند.

برای کرایه اکسیژن ساز می توانید با کارشناسان فروش تجهیزات پزشکی شایان طب بصورت شبانه روزی در تمامی ایام هفته تماس برقرار نمایید. تلفن: 02163448

دسته بندی : مقالات